Росія розраховує на активність Януковича у справах СНД

П'ятниця, 26 березня 2010, 08:58

У Москві сподіваються, що при новому президенті Україна буде активніше брати участь у справах Співдружності незалежних держав.

Про це заявив перший заступник голови МЗС Росії Андрій Денисов в інтерв'ю "Інтерфаксу" напередодні зустрічі голів МЗС СНД у Москві, запланованої на п'ятницю.

"Після приходу до влади на Україні прагматичних політиків, які усвідомлюють реальну користь для своєї держави від участі у справах СНД, розраховуємо на розширення взаємодії з нашими українськими партнерами у рамках Співдружності", - сказав він.

Денисов зазначив, що перші контакти з новою владою України, зокрема - переговори голів МЗС двох країн, "у цьому відношенні вселяють оптимізм".

Голова МЗС України Костянтин Грищенко також візьме участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ СНД у Москві у п'ятницю.

Як повідомляє прес-служба МЗС, у рамках одноденного робочого візиту він також проведе низку двосторонніх зустрічей зі своїми колегами з країн-членів співдружності.

Зокрема, заплановані переговори Грищенка з міністрами закордонних справ Киргизії Кадирбеком Сарбаєвим, Білорусії Сергієм Мартиновим, Азербайджану Ельмаром Мамедъяровим, Казахстану Канатом Саудабаєвим, Вірменії Едвардом Налбандяном.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!