Литвин каже, що Янукович не може йому ставити завдання

П'ятниця, 26 березня 2010, 16:28

Спікер Володимир Литвин вважає першочерговим ухвалення програми економічно-соціального розвитку України та бюджету  країни на наступний рік.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада".

Литвин окреслив пріоритети парламенту, серед яких ухвалення програми економічно-соціального розвитку України, бюджет країни, послання президента Верховній Раді і народу.

"Відповідно далі має бути винесена на розгляд програма діяльності Кабінету міністрів, після чого ми маємо вийти на ухвалення закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики, щоб у нас кожен не жив за своїми законами", - заявив спікер.

На зауваження, що президент вимагає першочергового ухвалення низки законів, зокрема про засади внутрішньої й зовнішньої політики, Литвина заявив: "Президент не може апріорі ставити завдання перед парламентом, а лише вносити пропозиції".

Водночас за його словами, пропозиції президента  є "абсолютно прийнятними"

"Що стосується засад внутрішньої і зовнішньої політики – це абсолютна потреба країни, щоб політики й представники влади не крутили державне кермо в будь-який бік своєї широкої натури – одні вступають в НАТО, інші сиплють прокльони", - зауважив Литвин.

Він нагадав, що останній закон про засади внутрішньої й зовнішньої політики був ухвалений 1993 року.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: