Європа знайшла Україні справу, яка важливіша за кризу

Неділя, 28 березня 2010, 18:20

Україна зробила суттєвий прогрес у підготовці угоди про асоціацію з ЄС.

Про це заявила на засіданні Європейського соціально-економічного комітету представниця Єврокомісії Маделейн Майоренко, повідомляє Німецька хвиля.  

"Ця угода більш важлива, ніж криза і подолання її наслідків. Адже потенціал цієї угоди сприятиме економічній стабільності України та позитивним змінам", - наголосила вона.

Представниця Єврокомісії сказала, що угода про асоціацію передбачає обов’язкове створення в Україні громадської платформи для обговорення суспільних перетворень та результатів втілення реформ.

У свою чергу директор департаменту європейського співробітництва міністерства закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що в рамках цієї угоди буде створений громадський форум на кшталт Європейського соціально-економічного комітету. 

Він зазначив, що після  підписання угоди  про асоціацію між Україною та Євросоюзом необхідно буде до п’яти років, аби структури ЄС її ратифікували.

Втім довготривале очікування українців отримає винагороду, адже в документах може "бути чітко прописана як юридична норма перспектива членства України в ЄС".

Українська правдаpowered by lun.ua