У Дніпропетровську побили журналіста

Вівторок, 13 квітня 2010, 21:11
12 квітня, о 19:30 у Дніпропетровську невідомий жорстоко побив журналіста "9 телеканалу" Бориса Брагінського.

Про це УНІАН повідомив сам журналіст.

За його словами, молодик, на вигляд років 30-ти, несподівано напав на нього біля будівлі, де розташований "9 телеканал". Зловмисник ударив журналіста в обличчя, потім повалив на землю і став бити ногами. Після цього зловмисник зник із місця події.

"Я пов'язую цей інцидент виключно з моєю професійною діяльністю як журналіста. Я не займаюся бізнесом і в побуті - неконфліктна людина", - зазначив Брагінський.

Журналіст є автором програми "Губернські хроніки". За його словами, це - "гостра аналітична програма, яка комусь може не подобатися". Брагінський додав, що зловмисник чекав саме на нього.

Журналіст підозрює, що цей напад був замовним. За словами Брагінського, зловмисник навіть не намагався його пограбувати. Також журналіст уточнив, що нападник бив його технічно і методично - по точках тіла, які не є життєво важливими.

Разом з тим, за його словами, побиття спричинило у нього гіпертонічний криз і загальний розлад здоров'я. "Не зможу працювати, принаймні, тиждень", - сказав Брагінський, додавши, що міліція шукає нападника.

Як відомо, у жовтні 2009 у Дніпропетровську був убитий кризовий менеджер групи "Приват" В'ячеслав Брагінський, який був партнером глави наглядової ради компанії "Славутич Капітал" Геннадія Корбана.

Програму "Губернські хроніки" раніше вів інший партнер Корбана Борис Філатов.powered by lun.ua