Медведєв скучив за Януковичем

П'ятниця, 16 квітня 2010, 09:19

Президент Росії Дмитро Медведєв наступного тижня на позачерговій зустрічі з президентом України Віктором Януковичем обговорить двосторонню співпрацю, зокрема у газовій сфері.

Про це він сказав журналістам в Бразилії, повідомляє УНІАН із посиланням на РІА "Новости".

"Буквально наступного тижня ми плануємо позапланову зустріч, позачергову зустріч з президентом Януковичем на території України", - сказав Медведєв.

Відповідаючи на запитання журналістів, він зазначив, що питання щодо газу між Росією і Україною врегульовано, інша справа, що українські партнери вважають ці ціни для нинішньої ситуації в Україні важкими.

"Це питання, яке обговорюється. Це не закрита тема, я з самого початку сказав президенту України, що ми готові це робити. однак обговорюються і інші питання - саме тому, що ми інтенсифікували наші контакти", - сказав Медведєв.

"Я сподіваюся, що ми продовжимо обговорення всіх питань, включаючи і питання забезпечення безпеки, розвиток торговельно-економічних відносин, гуманітарні питання, і зробимо це не тільки у травні, під час майбутнього візиту Президента Росії до України, а й, можливо, і раніше", - сказав Медведєв.

Він погодився, що останнім часом у Росії і України дуже багато контактів.

"Скучили, знаєте. І мені здається, це непогано. Я і моєму колезі - президенту Януковичу - сказав, що зустріч у Вашингтоні теж дуже важлива: нам треба частіше спілкуватися", - зазначив глава Російської держави.

Янукович і Медведєв за останні два місяці зустрічалися декілька разів, останній - у рамках саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні 12-13 квітня.

Також заплановано візит Медведєва до Києва 17 травня.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!