Розслідування убивства Гонгадзе завершать улітку. Можуть покарати не лише Пукача?

Вівторок, 20 квітня 2010, 13:15

Генпрокуратура планує завершити розслідування в справі про вбивство Георгія Гонгадзе в липні-серпні цього року.

Про це повідомив генпрокурор Олександр Медведько в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні", опублікованому у вівторок.

За його словами, у цій справі "слідство рухається швидше", ніж у інших резонансних справах, які розслідуються не один рік.

"Троє виконавців уже засуджені, (Олексій) Пукач дає свідчення, які, як я вважаю, правдиві. Чому? Тому що вони підтверджуються іншими матеріалами кримінальної справи - свідченнями свідків, висновками експертів", - сказав Медведько.

"І ми плануємо закінчити розслідування цього літа", - повідомив він.

На запитання, чи назвав Пукач замовників убивства журналіста Гонгадзе, генпрокурор сказав: "На це запитання я вам зараз не відповім. Я не можу розголошувати матеріали справи".

"Обіцяю, що в липні-серпні, коли ми плануємо закінчити розслідування, ви дізнаєтеся, чи буде Пукач один притягатися до відповідальності, чи з кимсь іще", - пообіцяв Медведько.

Він також зазначив, що "плівки" майора Миколи Мельниченка долучені до матеріалів справи.

"Якби не виникли труднощі з перекладом, тлумаченням окремих понять, усе вже було б завершено. Зараз проводиться ще низка фоноскопічних експертиз, щоб уточнити все й поставити на цьому крапку", - сказав генпрокурор.

На запитання, чи дійсно в аудіозаписах Мельниченка є цінна інформація щодо вбивства Гонгадзе, Медведько відповів: "Є цінна інформація".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування