У Януковича в "Межигір'ї" живуть страуси

Середа, 21 квітня 2010, 23:54
На території резиденції президента Віктора Януковича "Межигір'я" живуть страуси.

Як пише "Газета по-киевски", біля господарського двору резиденції "новачка-туриста відразу шокують нестямні крики - ніби когось ріжуть".

"Виявляється, що кричать страуси. Їх дійсно заріжуть, щоб подати на стіл, а поки двометрові пташки вільно прогулюються по тротуарах подвір'я і чіпляються до обслуговуючого персоналу", - зазначає видання.

"Місцевий жарт №1 - чи не з них Януковичу пошили його знамениті страусині туфлі? Якщо пройти далі - вже чути крик півнів", - говориться в статті.

За словами робітників, які "підстригали" дерева біля паркану резиденції, "тут розводять качок, гусей, кролів, фазанів, куріпок, свиней, корів, кажуть, є навіть павичі, є і якісь дивні кози - з великим задом".

За інформацією газети, на подвір'ї працюють в основному жителі села Нові Петрівці, що розташоване неподалік.

Місцеві жителі кажуть, що за роботу на подвір'ї працівники одержують 5 тисяч гривень. "Кажуть, що робота насправді важка - потрібно не тільки нагодувати-напоїти птицю, але і вичищати все до дзеркального блиску", - йдеться у статті.

Крім того, жителі села стверджують, що територія резиденції може бути два рази більше, ніж 140 гектарів.

"Також новопетрівці запевняють, що там не тільки Янукович живе. Мовляв, будують будиночки і для інших відомих і не дуже політиків. У новосели чутки записують і прем'єра Миколу Азарова", - пише видання.

За словами одного з будівельників, в основному там працюють приїжджі заробітчани.

За інформацією видання, різноробочим в резиденції платять 100 гривень на день - 3 тисячі на місяць.

"Графік теж нічого - приходять працівники до 8 ранку, йдуть після п'ятої вечора. Однак, кажуть, ні про який стаж та трудові відносини мова не йде", - зазначає газета.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!