Партія Кириленка кличе опозиціонерів на опір "торгівлі Україною"

2 перегляди
Четвер, 22 квітня 2010, 12:39

Партія "За Україну!" ініціює Національний рух опору проти дій влади, яка пішла на зраду національних інтересів.

"Партія "За Україну!" розцінює підписання Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років перебування Чорноморського флоту в Україні як пряме порушення Конституції України",  - сказано в заяві партії.  

Стаття 17 Конституції забороняє розташування на території України іноземних військових баз, тож підписуючи угоду про базування російських військ на нашій землі, "Янукович розтоптав Конституцію", - заявляє партія В'ячеслава Кириленка.

За її словами, спроби Януковича і його оточення "виправдати харківські угоди можливим зниженням ціни на російський газ для своїх олігархів" не витримують жодної критики.

"Україна не може бути предметом торгівлі", - заявляє "За Україну!".

За її твердженням, "перші 50 днів діяльності президента і його уряду засвідчують: команда Януковича не прийшла творити реформи, їхня мета - нищення всього українського й особисте збагачення".

"Влада пішла на принципову здачу українських інтересів. В той час як цивілізовані країни розробляють родовища сланцевого газу, займаються енергозбереженням, Янукович рятує "Газпром", збільшуючи закупівлю газу в 2010 році до 36,5 млрд кубометрів. Здача української ГТС й підземних газосховищ - це наступний етап", - заявляє партія.

Тому "За Україну!" ініціює Національний рух опору проти дій влади, яка пішла на підписання "харківського пакту".

"Ми закликаємо громадян стати на захист своєї країни. Насамперед маємо не допустити ратифікації угоди в Верховній Раді. Заявляємо, що депутати групи "За Україну!" жорстко протидіятимуть спробам такої ратифікації", - запевняє партія.

"За Україну!" закликає народних депутатів від БЮТ та НУНС, які стали учасниками "коаліції тушок", вийти із складу більшості.

Партія також закликає місцеві ради виступити з протестами проти "харківського пакту" на позачергових засіданнях, які ініціюють депутати "За Україну!".

"Закликаємо усі опозиційні сили виступити єдиним фронтом проти антиукраїнських дій влади", - йдеться в заяві партії "За Україну!" за підписом В'ячеслава Кириленка.

Сам Кириленко закликає лідерів усіх опозиційних сил "невідкладно зібратися для формування Національного опору".

"Ми маємо негайно виробити план спільний дій, щоб зупинити торгівлю Україною, на яку пішов Янукович", - заявив Кириленко.

На його думку, цей план має передбачати мобілізацію політичних сил, готових боротися проти ратифікації в парламенті "угоди про здачу української території іноземним військам до 2042 року".

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua