Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Янукович каже, що він не відповідає за безпеку руху його кортежу

Субота, 24 квітня 2010, 11:53

Віктор Янукович виступає за те, щоб президенти в Україні проживали поряд з місцем своєї роботи.

Про це він сказав у суботу в інтерв'ю журналістам у Київській області, коментуючи ситуацію з перекриттям автомобільних доріг під час поїзду президентського кортежу.

"Я вам скажу, що мені дуже неприємно їздити кожен день, коли я бачу, як перекривають дороги, повірте мені", - сказав він, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами Януковича, зараз він шукає можливості для того, щоб мінімізувати негативні наслідки від перекриття доріг і зробити більш вільним рух на автошляхах під час проїзду кортежів.

"Треба будувати для президентів, майбутніх президентів, коли будуть кошти, житло біля їхніх офісів, створювати умови. І якщо вдасться, коли я побачу, що економіка буде дозволяти, я буду це робити, я це зроблю", - сказав президент.

При цьому він послався на світовий досвід, зокрема, він зазначив, що президенти США мешкають там же, де працюють.

Крім того, Янукович сказав, що звернеться до начальника Державної служби охорони з проханням провести прес-конференцію і розповісти про заходи безпеки для президентів.

Водночас Янукович зазначив, що він не відповідає за питання безпеки руху під час проїзду президентського кортежу.

"Що стосується безпеки руху, то я за це не відповідаю. За це відповідають служби, і я вам скажу, що я їхній підлеглий. Якщо я почну командувати, що можна, а що не можна, тоді я заберу у них їхній хліб, і їм нічого буде робити. Тому я слухаюся", - сказав він.

Як відомо, на цьому тижні "Швидка допомога" з президентського кортежу врізалася в машину таксі. У результаті ДТП загинула одна людина, ще двоє - у важкому стані в лікарні.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: