Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Путін хоче все встигнути, поки в Україні не змінилася влада

Понеділок, 26 квітня 2010, 16:07
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вважає, що ситуація в Україні не дозволяє затягувати з реалізацією енергетичних проектів.

Про це він заявив у понеділок, перебуваючи з візитом в Італії, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Росія не буде затягувати реалізацію великих інфраструктурних проектів у сфері енергетики, в тому числі й у зв'язку з ситуацією в Україні", - сказав Путін.

"Ми підписали договори з Україною і гарантували на 10 років постачання вуглеводнів через територію цієї країни", - зазначив російський прем'єр.

За його словами, був збережений не тільки контракт на постачання сировини для українських споживачів, але "що найголовніше для європейців, ми зберегли транзитний контракт на найближче десятиліття про постачання сировини до Європи через територію України".

"Але ви самі бачите, що відбувається в Україні в зв'язку з цим: йде внутрішньополітична метушня навколо цих домовленостей, деякі представники опозиції вже заявили, що якщо вони прийдуть до влади, вони зруйнують дані домовленості", - зазначив він.

"Тому затягувати з великими інфраструктурними проектами, що підвищують енергобезпеку в Європі, не слід", - підкреслив Путін.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: