Губернаторів хочуть звільнити за флотське голосування

Середа, 28 квітня 2010, 14:18

"Свобода" ініціюватиме відставку голови Львівської ОДА Василя Горбаля за участь у голосуванні щодо ратифікації "харківських угод".

Про це йдеться в повідомленні партії.

"Як відомо, Василь Горбаль 27 квітня взяв участь у голосуванні за ратифікацію договору Януковича-Медвєдєва про продовження терміну перебування в Криму Чорноморського флоту РФ.

"Цими діями він порушив статтю 78 Конституції України, згідно з якою народні депутати не можуть мати іншого представницького мандата чи бути на державній службі", - йдеться в заяві.

Крім того у "Свободі" наголошують, що Горбаль, як і інші депутати, що підтримали це рішення, "порушив статтю 17 Конституції України, в якій сказано, що на території України забороняється створення і функціонування будь-яких озброєних формувань, не передбачених законом, не допускається розміщення іноземних військових баз".

У зв'язку з цим  ВО "Свобода" у Львівській обласній раді вимагає скликати 29 квітня 2010 року позачергову сесію, на якій висловити недовіру голові Львівської ОДА

Такий самий заклик "Свобода" направила до очільника Тернопільської ОДА Ярослава Сухого, який також взяв участь у голосуванні.powered by lun.ua