Кримський БЮТ заблокувала озброєна міліція

Четвер, 29 квітня 2010, 13:56
 

Кримський штаб БЮТ обшукують озброєні співробітники міліції.

Про це в четвер повідомляє газета Комерсант-Україна із посиланням на очевидця подій.

У четвер близько 11 годин вхід у будинок на вулиці Козлова, 45 у Сімферополі, у якому розташовується кримський штаб БЮТ, був заблокований співробітниками правоохоронних органів, озброєних автоматами.

Як розповів один з очевидців, представники спецпідрозділу МВС "нікого не впускають і не випускають з будинку і не пояснюють причин того, що відбувається". 

Як повідомив телефоном лідер кримської організації БЮТ депутат Андрій Сенченко, дана перевірка до діяльності штабу БЮТ у Криму відношення не має.

"Це звичайний наїзд, замовленої, податкової міліції на політичних опонентів. Надійшла команда, а що хочуть - не знають", - розповів Сенченко.

За словами депутата, за діями правоохоронних органів проглядається спроба "наїхати на підприємства", у яких він і ще один нардеп Сергій Велижанський є акціонерами.

Як приклад Сенченко навів корпорацію "Гуматекс", офіс якої розташовується в будинку на вул. Козлова, 45. "Це звичайне політичне замовлення, це характеризує рівень політичної культури наших опонентів", - обурився лідер БЮТ у Криму.

Корпорація "Гуматекс" спеціалізується на випуску технічних тканин, є провідним виробником цих виробів в Україні, об'єднавши у своєму складі п'ять фабрик - відомих виробників технічних тканин і швейних виробів.

У Головному управлінні МВС в Автономній республіці Крим поки не коментують ситуацію. powered by lun.ua