ПУТІН ПРОПОНУЄ ОБ'ЄДНАТИ ГАЗПРОМ І НАФТОГАЗ

П'ятниця, 30 квітня 2010, 16:54
 

Прем'єр Росії Володимир Путін запропонував створити спільне підприємство в газовій сфері за участю Газпрому і Нафтогазу.

Путін відзначив, що в п'ятницю на зустрічі з його українським колегою Миколою Азаровим йшла розмова про інтеграцію в ядерній сфері, але "ми готові до інтеграції й у газовій сфері".

"Пропоную об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України", - сказав Путін.

У свою чергу голова правління Газпрому Олексій Міллер повідомив, що Газпром, "Нафтогаз України", а також міністерства енергетики Росії й України після травневих свят обговорять питання по об'єднанню "Газпрому" і "Нафтогазу".

"У найближчий час обговоримо це питання", - сказав він. "Ми будемо обговорювати можливий розмін активами, а по суті мова йде про об'єднання компаній", - додав Міллер.

Міллер підкреслив, що в "Газпрому" є великий досвід у розміні активами з німецькими й італійськими партнерами.

Він відзначив, що в України є значні активи у видобутку, транспортуванні і підземному збереженні газу. "У "Газпрому" теж є дуже значні активи", - додав він.

Міллер підкреслив, що Україна одержить доступ до наших запасів. "У нас величезні запаси. Газа в XXI столітті вистачить на всіх", - додав він.

При цьому глава "Газпрому" додав, що Росія зі своєї сторони буде інвестувати як у видобуток, так і в газотранспортну систему України.

"Ми, звичайно, будемо зацікавлені в тому, щоб інвестувати в газотранспортну систему України. Ми об'єднуємося і тому зацікавлені інвестувати й в об'єкти видобутку, і в об'єкти газотранспортної системи", - сказав Міллер.

ИТАР ТАСС, РИА Новости

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: