ТИМОШЕНКО ВИКЛИКАЛИ В ГЕНПРОКУРАТУРУ

Вівторок, 6 квітня 2010, 13:13

Лідера БЮТ Юлію Тимошенко викликано до Генпрокуратури.

Про це вона заявила на брифінгу у вівторок.

"Після того, як я провела прес-конференцію, де повідомила про корупційні дії, які відбуваються у Конституційному суді, про залякування суддів, про тиск на суддів, який чиниться командою Януковича, щоб примусити їх до візиту Януковича у США прийняти неконституційне рішення, я в свята пасхальні отримала таку повістку в Генпрокуратуру", - сказала Тимошенко.

Таким чином, на її переконання, влада намагається тиснути на неї, щоб її налякати.

"То я хочу сказати пану Януковичу і його підлеглій Генпрокуратурі, що мене за всі ці роки, поки Кучма працював, викручуючи руки, поки всі його прибічники намагалися усю мою родину принизити і репресувати, я хочу сказати, що Янукович ще не вийшов політичним зростом разом з усією своєю камарильєю, щоб мене лякати", - сказала Тимошенко.

"Я вже давно лякана і давно цих хлопців вже не боюся, тому всі посили від ГПУ так і залишаться їх системою репресій", - додала вона.

Тимошенко сказала, що вона прийде до ГПУ.

"В тому, що я прийду туди, вони можуть не сумніватися. І те, що я буду розмовляти з цими прокурорами чітко і відверто, теж не сумнівайтеся", - сказала вона, запевнивши, що не впадатиме через це "у політичну паніку".

Як повідомили Українській правді джерела, Тимошенко має з'явитися у Генпрокуратурі у середу. 

Українська правда

powered by lun.ua