У Януковича і Азарова хочуть відхопити трохи самостійності

0 переглядів
Вівторок, 11 травня 2010, 12:37
 

БЮТ наполягатиме на ухваленні постанови про заборону президенту та уряду підписувати самостійно угоду про передачу державної власності без розгляду у парламенті.

Про це заявив віце-спікер Микола Томенко, виступаючи на мітингу під стінами Верховної ради.

"Ми наполягатимемо на ухваленні постанови про те, що президент і уряд не мають права підписувати самостійно угоду про передачу державної власності, нерухомості України без суспільної підтримки і без відповідного розгляду парламенту", - сказав він.

Також Томенко наголосив, що опозиція вимагатиме оприлюднення документів, які можуть бути підписані 17 травня під час візиту в Україну президента Росії Дмитра Медведєва.

Він висловив переконання, що парламентська опозиція зможе "змусити ВР розглядати це питання".

Крім того, бютівець заявив: "Нам треба збавити запал нашої дискусійності, та перейти до абсолютно конкретної системної опозиційної роботи".

"Я думаю, що вже ні в кого немає ілюзій, що за один день ми повалимо владу і змінимо ситуацію. Треба готуватися до довготривалої роботи", - сказав він.

"Я просив би всіх лідерів зупинити своїх прихильників приходити сюди і кричати як в 17 столітті на Чорній раді прізвище свого лідера. Давайте кричати слова підтримки України, свободи і демократії,  а не вигукувати як ми любимо свого політичного лідера", - сказав він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua