Янукович знайшов цілодобову роботу для депутатів?

1 перегляд
Вівторок, 11 травня 2010, 16:43
 

Президент Віктор Янукович наполягає на якнайшвидшому розгляді місцевих бюджетів.

Про це він заявив на зустрічі з головами рай адміністрацій, повідомляє прес-служба президента.

Говорячи про деталі розгляду та ухвалення регіональних кошторисів,  Янукович зауважив, що "обов'язково розглядатиметься питання мотивації регіонів щодо збору податків, щоб кожен регіон мав можливість заробляти кошти".

Президент також наголосив на нагальній потребі залучення інвестицій для розробки та реалізації нових проектів, що даватимуть перспективу розвитку кожного краю.

Він також наголосив на необхідності якнайшвидшого відновлення вертикалі влади у регіонах і висловивши побажання щодо зменшення політизації у владі.

При цьому президент відзначив, що має бути налагоджено чітку роботу структур місцевої влади з проведенням системних нарад, обов'язкового економічного обліку всієї діяльності, регулярним підбиттям підсумків роботи.

"Щоб бачили, як хто працює, і хто чого вартий. Щоб ми чітко усвідомлювали, що відбувається у кожній галузі і в кожному регіоні", - зазначив президент.  

Президент також наголосив, що треба робити все, аби об'єднати людей. Він запропонував головам районних адміністрацій активніше залучати до роботи у регіонах народних депутатів.

"Вони всі - вихідці з регіонів, тож запрошуйте, вирішуйте питання, ставте завдання, щоб вони працювали разом з вами", - сказав президент.

"Треба працювати цілодобово, тоді й результат буде", - констатував Янукович.

При цьому він підкреслив, що вимагатиме покращення виконавчої дисципліни від керівництва органів місцевої влади усіх рівнів. "А що стосується мене - створю всі умови для тих, хто працюватиме дійсно конструктивно та результативно", - додав президент.

Янукович ще раз наголосив на турботі про ветеранів.

"Ви маєте зробити все так, щоб ветерани відчули ставлення держави до себе, як до рідних батьків. Бо інакше ми не можемо до них ставитися", - підкреслив президент.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua