Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович дав татарам цінні вказівки

Четвер, 13 травня 2010, 23:13
Президента Віктора Януковича просять сприяти в ухваленні парламентом законів, спрямованих на відновлення прав кримських татар.

Про це йшла мова під час його зустрічі з главою кримськотатарського Меджлісу Мустафою Джемілєвим.

Лідер кримських татар також просить Януковича сприяти в затвердженні урядом держпрограми облаштування депортованих на 2011-2015 роки, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Меджлісу.

Крім того, Джемілєв закликал Януковича допомогти "у встановленні постійного і системного діалогу представницького органу кримськотатарського народу з центральними і республіканськими органами влади" і "в питаннях представництва кримських татар в органах державної влади і управління".

Він також звернув увагу Януковича на важливість надання національного статусу Бахчисарайському музею-заповіднику і вирішення питання про межі територій релігійних і духовних святинь в Бахчисараї.

У свою чергу президент заявив, що з низки обговорюваних питань він вже дав доручення.

"Всі решта питання, давайте, ми розглянемо детально, коли я приїду до Криму. Ми зберемо Раду представників кримськотатарського народу при президенті, зустрінемося з людьми на місцях і, впевнений, знайдемо гідні рішення щодо кожного з питань", - сказав Янукович.

"А поки що давайте працюйте спільно з главою адміністрації (президента) і головою Ради міністрів Криму, знаходьте взаєморозуміння і готуйте ті питання, щодо яких потрібне ухвалення нових рішень на рівні держави", - заявив Янукович лідеру кримських татар.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: