Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко показав, як НУНСівця добивав син Януковича і Кº

Субота, 15 травня 2010, 10:27

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратора є "філіалом Партії регіонів". 

В ефірі Шустер Live він продемонстрував фотографії бійки в парламенті 27 квітня, на яких зображені НУНСівці Олесь Доній і Юрій Гримчак.

"Донія, інтелігента Донія...б'є член ОПГ, кличка "Картавий", 1993 року притягався за рекет разом з покійним тепер Аліком Греком", - сказав політик.

"Колишній начальник міліція Донецька, син Януковича, Святаш і інші, не знаю прізвищ, чесно кажучи, добивають Гримчака тільки за те, що він тримає прапор і своє робоче місце", - зазначив Луценко, показуючи фото.

"Де внесення подання прокуратури про позбавлення цих людей (депутатської недоторканості) по точно такій статті, як приписують Парубію і Гримчаку? Якби було і те, і інше, ми б ще говорили про об'єктивність Генпрокуратури", - заявив він.

"А раз цього немає, то Генпрокуратура - це філіал Партії регіонів, які запустили димову завісу, щоб протягнути договір, який не бачив ніхто", - вважає Луценко.

Як відомо, 27 квітня Верховна Рада ратифікувала угоду щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території. Таке рішення підтримали 236 депутатів.

Під час розгляду цього питання в залі виникали бійки, спрацювали кілька димових шашок, депутати кидали яйця в спікера.

У п'ятницю прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти Гримчака та Парубія у зв'язку з цими подіями.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: