Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Якщо пощастить, Україна отримає цього року європодарунок

Неділя, 16 травня 2010, 10:06
Угода між Україною і ЄС про асоціацію може бути укладена цього року.

Про це заявила високий представник Євросоюзу із зовнішніх справ та політики безпеки, віце-президент Єврокомісії Кетрін Ештон у відеозверненні до українських громадян з нагоди Дня Європи.

"Якщо нам пощастить, то сподіваюся, ми укладемо угоду вже цього року", - сказала вона.

Високий представник наголосила, що ЄС та Україна успішно працюють над укладенням цієї майбутньої угоди про асоціацію, що, крім усього іншого, створить глибоку та всебічну зону вільної торгівлі.

За словами Ештон, така тісна політична асоціація та економічна інтеграція дадуть нашим народам практичні переваги та нові можливості. Зокрема, йдеться про відкриття для українських товарів європейського ринку.

Вона також запевнила, що Євросоюз готовий допомогти України у здійсненні необхідних реформ.

"ЄС готовий допомогти Україні запровадити необхідні реформи, а їхнє здійснення відповідає нашим взаємним інтересам", - зазначила Ештон.

За її словами, європейська інтеграція є, насамперед, процесом структурних та глибоких внутрішніх реформ, кінцевою метою яких є поліпшення добробуту українського народу.

Ештон також зазначила, що ці реформи можуть бути болючими в короткостроковій перспективі, але вони нададуть змогу залишити великий спадок для майбутніх поколінь.

Крім того, високий представник відзначила, що президент Віктор Янукович після обрання на цю посаду обрав Брюссель містом свого першого закордонного візиту.

"Україна є нашим важливим партнером, а тому цей візит став для всіх нас важливим сигналом. Думаю, що він є початком тривалого шляху. Ми потребуємо один одного та готові до потужної співпраці", - зазначила вона.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: