Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

БЮТ вимагатиме "крові" двох регіоналів

Неділя, 16 травня 2010, 16:56

Опозиція буде вимагати притягнення до відповідальності депутатів від Партії регіонів Василя Стельмашенко та Андрія Пінчука.

Про це заявив БЮТівець Андрій Шкіль, повідомляє Ліга.net.

Зокрема, він зазначив: "Я впевнений, що позиція опозиції буде консолідованою та чіткою. Якою буде позиція Верховної Ради - невідомо".

"Наша позиція буде послідовна щодо притягнення до відповідальності тих людей, які вчинили інші злочини в той же день, і на наступний", - додав депутат.

Також Шкіль заявив, що хотів би ознайомитися з думкою регламентного комітету з приводу подань на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів від НУНС Андрія Парубія та Юрія Гримчака.

"Я хочу бачити матеріали - в чому саме звинувачують наших колег-депутатів. Там складно було що-небудь побачити (у сесійній залі Верховної Ради)", - сказав він.

"Я хочу знати, в чому проблема, я кілька моментів бачив, і це багато разів демонструвалося по телебаченню, як били Донія (депутат від НУНС Олесь Доній), чому в цій ситуації працює питання подвійних стандартів", - підкреслив БЮТівець.

Крім того, Шкіль підкреслив, що дії парламентської опозиції з даного питання повинні бути консолідованими.

Як відомо, 27 квітня Верховна Рада ратифікувала угоду щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території. Таке рішення підтримали 236 депутатів.

Під час розгляду цього питання в залі виникали бійки, спрацювали кілька димових шашок, депутати кидали яйця в спікера.

У п'ятницю прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти Гримчака та Парубія у зв'язку з цими подіями.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: