Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Медведєв змінював графік візиту понад 10 разів. "Голодомор" лишився

Понеділок, 17 травня 2010, 09:46

Графік візиту російського президента до Києва за останній тиждень змінювався понад десять разів і був остаточно узгоджений лише в неділю після полудня.

Про це пише газета "Комерсант-Україна" з посиланням на дипломатів, які брали участь у формуванні графіка візиту Дмитра Медведєва.

Так, декілька разів призначали і скасовували його зустріч із представниками українського і російського бізнесу. Згідно з підсумковим варіантом програми, вона відбудеться у вівторок у готелі Hyatt за участю президента України Віктора Януковича.

Також, за інформацією газети, Москва тричі змінювала вуз, де Медведєв повинен прочитати лекцію українським студентам. У підсумку був обраний Київський національний університет ім. Шевченка.

Відвідування Чорнобиля вирішили скасувати. Натомість не оминули увагою тему Голодомору

Усупереч традиції, Янукович і Медведєв зустрінуться не на Банковій, біля адміністрації президента України, а на площі Слави, після чого відвідають Могилу Невідомого Солдата, пам'ятник Івану Кожедубу і Меморіал пам'яті жертв Голодомору.

"До останнього дня не вірилося, що "Голодомор" залишиться в графіку. Він декілька разів пропадав звідти", - сказав один зі співрозмовників газети.

Вимогу про обов'язкове відвідування главами держав Меморіалу пам'яті жертв Голодомору в ході офіційних візитів увів Віктор Ющенко незадовго до закінчення своїх президентських повноважень.

Відповідно до чинного указу, Медведєв повинен запалити свічу біля пам'ятника, а потім власноручно посадити кущ калини на схилі Дніпра. Чи буде виконаний російським президентом цей протокольний пункт, невідомо.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: