Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Рада Європи вказує Україні, що не можна відкладати надовго місцеві вибори

Четвер, 20 травня 2010, 08:59

Парламентська асамблея Ради Європи у звіті планує сформулювати позицію Ради Європи щодо затягування з призначенням дати проведення місцевих виборів в Україні.

Представники моніторингового комітету ПАРЄ говоритимуть з українськими високопосадовцями про скасування виборів до місцевих рад і причини непризначення їх іншої дати так довго, каже представник генсекретаря Ради Європи Аке Петерсон.

Утім, в інтерв'ю "Німецькій хвилі" він сказав, що поки що невідомо про якісь конкретні двосторонні зустрічі.

"Є претензії щодо скасування дати виборів. Але я сподіваюся, що дуже скоро повернуться до цього питання, аби визначити час регіональних виборів. Не можна відкладати це надовго", - сказав Петерсон.

У свою чергу, голова комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що Європа мляво реагує на нинішні українські процеси через втому від "українського питання" та зважаючи на теперішній проросійський зовнішньополітичний курс України.

"На жаль, західний світ нині закриває очі на певні порушення законів і Конституції, які відбуваються в Україні, і веде себе вкрай обережно", - зазначив Черненко.

Він констатує, що до кінця цього року місцеві вибори в Україні, швидше за все, так і не відбудуться, оскільки це не передбачено нинішнім державним бюджетом.

У кращому разі регіональні вибори можуть бути призначені на березень 2011 року, якщо будуть ухвалені зміни до Конституції, каже голова КВУ.

Утім, ухвалення таких змін найближчим часом в Україні ніхто не гарантує, оскільки політики грають за вигідними для себе правилами, а не за законом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: