Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Хорошковський знайшов собі фінансового радника

Середа, 26 травня 2010, 14:16

Голова правління групи компаній "Тект" Вадим Гриб став штатним радником голови СБУ Валерія Хорошковського.

Цю інформацію газеті "Дело" підтвердив сам Гриб.

"Хіба в країні мало економічних злочинів?!", - відповів бізнесмен на запитання про причини переходу в нову для себе сферу.

Говорити про коло обов'язків Гриб не став - лише уточнив, що  діяльність буде пов'язана з аналітичною роботою.

У Службі безпеки відмовилися коментувати призначення, пославшись на те, що подібного роду інформацію про кадрові призначення у відомстві не прийнято афішувати.

Водночас, за інформацією видання, Гриб у СБУ буде займатися питаннями у фінансово-економічній сфері.

На думку гендиректора інвесткомпанії "Конкорд Капітал" Ігоря Мазепи, Гриб досконально розбирається в питаннях фондового й іншого ринків, і його досвід може бути дуже корисним для СБУ. Крім того, Гриб працював на високих державних посадах у Криму, є інвестором і зсередини знає особливості операційної та корпоративної роботи на відповідних підприємствах, вважає Мазепа.

А голова ради асоціації "Українські фондові торговці" Сергій Антонов зазначає, що "Гриб добре відомий досвідом злиттів і поглинань у нелояльних формах". У цьому контексті видання нагадує про скандали на низці підприємств, де після судових війн і фізичних зіткнень Гриб ставав власником. Серед таких - Одеська кондитерська фабрика, підприємства "УТОК Кіровоград" та інші.

При цьому Антонов зазначає, що Гриб - дуже контактна людина, яка має багато зв'язків, крім того, він "фондовик із досвідом роботи чиновника, що велика рідкість".


Вадим Гриб народився в м. Екібастузі (Казахстан) у 1961 році. Закінчив Вище військове будівельно-командне училище в м. Тольятті, а потім Волзьку академію бізнесу. Кандидат економічних наук, фахівець ринку цінних паперів.

У 1991-1995 роках він - гендиректор ФІФ "Тект" (Тольятті), член консультаційної ради при президенті Росії з цінних паперів. Із 1992 року - голова наглядової ради Волзької асоціації професійних учасників ринку цінних паперів, член наглядової ради Самарської фондової біржі. 1995-2004 роки - гендиректор ІК "Тект". 2004-2005 роки - гендиректор ЗАТ "КУА "Тект".

У 2005-му обіймав посаду в. о. міністра фінансів АР Крим і віце-прем'єра з питань економіки уряду Криму.

Був членом ради Нацдепозитарію України, головою ради директорів ПФТС, радником прем'єр-міністра на громадських началах (2000-2001), заступником голови Ради підприємців при КМУ (квітень-жовтень 2004 року); радник прем'єр-міністра України на громадських началах (жовтень 2000 - травень 2001 року).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: