Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Медведєв сподівається, що найближчі родичі оцінили його дії з Януковичем

П'ятниця, 28 травня 2010, 16:55
 

Президент Росії Дмитро Медведєв сподівається, що громадяни України і РФ відчули поліпшення відносин між країнами.

Про це Медведєв сказав сьогодні під час зустрічі з активом партії "Єдина Росія" .

"Мені хотілося б, щоб громадяни відчули ці поліпшення негайно, адже ми дещо за короткий проміжок часу зробили. Зокрема, домовилися по цілому ряду дуже важливих питань, які не вирішувалися довгий час", - сказав Медведєв.

"Ми й надалі будемо з новим президентом (України) цим займатися - і в гуманітарній сфері, і інших областях, включаючи співпрацю в сфері безпеки", - запевнив він.

На думку президента РФ, дуже багато що залежить від загального настрою в суспільстві. "Настрій у людей складається під впливом різних чинників - насамперед стандартів життя, того, наскільки успішним є курс керівництва країни", - вважає він.

"Я сподіваюся, що рішення, які ми з президентом Януковичем прийняли, сприятимуть поліпшенню життя і в Росії, і в Україні. Це позначатиметься і на настрої людей", - додав він.

Медведєв вважає, що жителів Росії немає сенсу агітувати за добрі, братерські відносини з українським народом, адже це "найближчі родичі".

Як підкреслив Медведєв, необхідно, щоб це відчуття було взаємним, і для цього треба працювати "нашим українським колегам".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: