Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція: Москва може тримати Януковича на гачку завдяки компромату

П'ятниця, 28 травня 2010, 19:38
У Росії може бути компромат на президента Віктора Януковича.

Як пише газета "Експрес", оригінали документів справи про судимості Януковича можуть знаходитися в розпорядженні Федеральної служби безпеки Росії, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Людина, яка стоїть на захисті національних інтересів, ніколи б не поводилася так, як тепер наш президент. На жаль, у нас виникла ситуація, коли незрозуміло, представляє Янукович Медведєва чи український народ", - сказав у коментарі газеті БЮТівець Сергій Соболєв.

"Я не здивуюсь, що тут вельми специфічні таємні стимули, які змушують його так поводитися", - сказав він.

За словами депутата, "багато хто сумнівається, що судимості з Януковича були зняті у встановленому законодавством порядку", йдеться у повідомленні.

Соболєв нагадав, що за попередньої влади експертизи навіть засвідчували несправжність деяких документів у тій справі.

У свою чергу, екс-заступник голови СБУ, генерал Олександр Скіпальський також зазначив, що в Москві могли зберегтися якщо не оригінали то копії документів про кримінальне минуле Януковича.

Водночас генерал припустив, що у Кремля є й інший компромат на президента України.

"У кожної людини знайдеться "скелет у шафі", тобто компромат, завдяки якому можна тримати її на гачку. Отож відкидати, що такий компромат у Росії є на президента України я не можу", - сказав Скіпальський.

"Тим більше за радянських часів про всі моменти, які видавалися підозрілими в поведінці тієї чи іншої людини, помічники спецслужб обов'язково повідомляли "куди треба", і там усе це документували", - пояснив він.

Як відомо, Скіпальський входить до Комітету захисту України.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: