КОЛОМОЙСЬКИЙ СУДИТИМЕТЬСЯ ЗА "ЛУГАНСЬКТЕПЛОВОЗ"

Вівторок, 15 червня 2010, 11:21

Компанія Ігоря Коломойського "Мантара Холдинг" оскаржить результати конкурсу з продажу компанії "Луганськтепловоз".

Про це йдеться у переданій УНІАН заяві уповноваженого компанії В'ячеслава Деришева.

Як відомо, у понеділок "Мантара Холдинг"  не допустили до участі в конкурсі.

За його інформацією, протокол конкурсної комісії з висновками про відповідність "Мантара Холдинг" конкурсним умовам було складено ще 8 червня, проте відповідне рішення Фонду про недопуск компанії до участі у конкурсі з`явилося лише напередодні його проведення - 14 червня.

А рішення представники компанії, за словами Деришева, одержали у понеділок, 14 червня, о 17.00, фактично вже після закінчення робочого дня.

За його словами, Фонд держмайна не надав якихось виразних аргументів щодо того, чому компанію "Мантара Холдинг" не було допущено до участі у конкурсі.

Деришев також відзначив, що, зі свого боку, "Мантара Холдинг" виконала всі необхідні розпорядження для повноцінної участі у конкурсі, зокрема подала у визначені терміни належним чином оформлену заявку, зробила гарантійний внесок.

За його словами, компанія також повністю відповідає кваліфікаційним вимогам, що висуваються до учасників конкурсу, маючи частку участі в українській компанії, яка експлуатує залізничні локомотиви.

Він також повідомив, що опосередковано власниками даної компанії є відомі в Україні та за її межами бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, які також є акціонерами найбільшого українського банку - "Приватбанк".

На думку Деришева, подібне рішення Фонду держмайна є ні чим іншим, як поверненням до практики приватизації під конкретного покупця, замовних продажів стратегічних підприємств української економіки.

У зв`язку з цим він відзначив, що компанія зробить все, що від неї залежить, аби не допустити повернення подібної практики, а також вимагає дати правову оцінку діям Фонду щодо недопуску "Мантара Холдинг" до участі в конкурсі, у зв`язку з чим планує найближчим часом опротестувати дії Фонду держмайна, а також результати конкурсу в суді.

"Ми не сумніваємося, що позов буде задоволений, оскільки Фонд явно порушує закон", - додав Деришев.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...