Україна не буде заважати новому власнику Луганськтепловозу

Вівторок, 15 червня 2010, 12:17
 

У Фонді держмайна не задоволені підсумками продажу Луганськтепловозу, але не будуть його скасовувати

Про це за підсумками торгів, в результаті яких "Брянський машинобудівний завод" придбав його за 410 мільйонів гривень, повідомив глава фонду Олександр Рябченко

"Не можна сказати, що нам сподобався конкурс. Думаю, завод має коштувати більше. Ми думали, що ціна підніметься до 500 мільйонів", - сказав Рябченко.

Водночас він зазначив, що не може коментувати факт змови між двома учасниками.

"Це мають встановлювати правоохоронні органи", - сказав він.

"Конкурсна комісія не має права не визнавати результатів конкурсу. Ми не можемо порушувати закон", - сказав Рябченко.

Він також повідомив, що Фонд подасть касаційну скаргу на рішення господарського суду Києва від квітня 2010 року, за яким Брянському машинобудівному заводу мали повернути 59 млн доларів як суму заплачену ними на попередньому конкурсі в 2007 році

За словами Рябченка, повторна приватизація, яка зараз відбулася, не дала можливість Фонду отримати всю суму, яку від них вимагає Брянський машинобудівний завод.

"Є норма закону, що в разі оскарження приватизації повертаються гроші з суми, отриманої за підсумками повторних торгів. Ми не хочемо повертати Брянському машинобудівному заводу більше, і закон дає нам таке право", - сказав він.

За словами Рябченка, касаційна скарга буде подана Фондом в середу.

Глава Фонду зазначив, що аукціон з продажу Луганськтепловозу не спричинив ажіотажу серед західних інвесторів.

"За 70 днів не було жодного сигналу від іноземних компаній про те, що їх цікавить цей об'єкт", - сказав Рябченко.

За його словами, пакет документів у приватизації Луганськотепловозу вивчали 4 компанії, пов'язані з Ігорем Коломойським, а також одна компанія Костянтина Жеваго. Однак ніхто з них не подався на конкурс, окрім кіпрської компанії Коломойського "Мантара", яка не була допущена до конкурсу.

Українська правдаpowered by lun.ua