Кодекс Азарова вдарить по 4 мільйонах українців

Четвер, 17 червня 2010, 16:55

Новий податковий кодекс знищить середній клас в Україні.

Про це у четвер під час засідання опозиційного уряду заявив голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, член фракції БЮТ Сергій Терьохін, повідомляє прес-служба БЮТ.

За його словами, запропонований податковий кодекс не є кодексом, оскільки кодекси створюються для спрощення законодавчої бази, а цей документ є "дивною  компіляцією сьогоднішніх законів зі сплутаною термінологією".

Терьохін назвав цей документ "кодексом багатих, бо він дає можливість одній сотні компаній не платити податки, з перенесенням податкового тиску на мільйони громадян".

Народний депутат повідомив, що 4,2 млн. фізичних осіб, які наразі мають спрощену систему оподаткування, змушені будуть або покинути бізнес, або перейти в розряд найманих працівників.

"Філософія цього документа проста - ця влада хоче побудувати державу з невеликою кількістю корпорацій і з мільйонами найманих працівників, і це відвертий наступ на будь-яку можливість створення середнього класу в країні", - сказав він.

БЮТівець також повідомив, що рішення профільного комітету щодо проекту Податкового кодексу було сфальшоване: "Засідання не проводилося, а рішення комітету начебто підписано депутатами від коаліції".

Українська правдаpowered by lun.ua