Екс-міністр уряду Тимошенко стверджує, що його "замовили"

Четвер, 17 червня 2010, 19:01
Причиною виклику заступника глави Народного руху Василя Куйбіди до СБУ стало звинувачення в незаконному призначенні чиновника.

Про це екс-міністр регіонального розвитку та будівництва заявив після 2,5 годин перебування в СБУ, повідомляє УНІАН.

"Мене звинуватили в порушенні чинного законодавства на предмет того, що я призначив без конкурсу одного з начальників Держархбудконтролю в одній з областей. Причому так довго тривала ця розмова, оскільки відмовлялись мені дати документи і ознайомити з ними", - сказав Куйбіда.

За його словами, співробітники СБУ не змогли пояснити йому, чому подібні призначення раніше не викликали запитань.

Куйбіда повідомив, що він призначив цього чиновника у 2010 році. Водночас він не назвав область, в якій був призначений чиновник, пославшись на те, що ця людина може ще працювати на своїй посаді.

"Відтак просто напрошується висновок, що це замовна справа. Частина того, що говорилося, просто ніякого відношення не має до тих звинувачень, які мені ставлять у провину", - заявив екс-міністр.

"Найголовніше, якщо я зробив би якусь дію, яка порушує закон, і ми знаємо, що таку дію хтось ще вчинив до мене, і стосовно нього приймалися такі рішення, і стосовно мене, то тоді питань, очевидно, немає. Якщо такого немає, то висновок зрозумілий - упереджено все зроблено", - зазначив він.

Куйбіда пояснив, що згідно з законом, призначення на посаду голови Держархбудконтролю не потребує проведення конкурсу, а передбачає погодження призначення з облдержадміністрацією.

"Я стверджую, що і мій попередник діяв у правовому полі, як і я, а відтак ні до нього не може бути претензій, ні до мене. Те, що зараз це витягується, - білими нитками шито. У мене здивування, як мінімум, і купа запитань, кому це вигідно", - заявив він.powered by lun.ua