ЗА ПЕРЕХІД У КОАЛІЦІЮ "ТУШКИ" ОТРИМУЮТЬ 1,5 МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ?

Субота, 19 червня 2010, 13:17


Ціна переходу в коаліцію - 1,5 мільйони доларів премії для кожної "тушки", каже нардеп від "Народної самооборони" Олесь Доній.

Про це він заявив "Україні молодій", коментуючи перехід своїх соратників - депутатів НУНС - до коаліції "Стабільність і реформи".

"Меркантильні інтереси для всіх цих людей дорожчі, ніж ідеологія", - заявляє Доній.

"Самооборонець" зазначає, що "іржа" й надалі роз'їдатиме фракцію НУНС, адже проти "ренегатів" не застосовують жодних санкцій - формально вони лишаються членами "НУНС".

А голова фракції Микола Мартиненко, за словами Донія, насправді сприяє "регіоналам".

"Він є ніби "тіньовим" членом коаліції. Мартиненко зі Жванією лишаються бізнес-компаньйонами, й очевидно, що вони обговорювали питання про перехід до коаліції шістьох "НУНСівців", - вважає Доній.

На його думку, "на існуванні "Самооборони" як громадського руху і групи в парламенті тепер можна ставити крапку".

"Групи ("Народна самооборона") формально не існує. Її потрібно розпускати де-юре", - переконаний Доній.

На його думку, регіонали активізували "рекрутування" нових "тушок", оскільки їхні партнери по коаліції з Компартії не підтримують зміни до виборчого законодавства ї Партії регіонів не вистачає голосів на ухвалення закону про місцеві вибори на новій - мажоритарно-пропорційній - основі.

А така зміна системи виборів дозволить регіоналам привести у владу в усіх областях більше своїх ставлеників, пояснює Доній.

Як відомо, у п'ятницю, 18 червня, ще 6-ро депутатів із опозиційної НУНС увійшли до складу коаліції "Стабільність і реформи".

Тепер більшість, яка голосує в інтересах президента Віктора Януковича та Партії регіонів, становить 257 депутатів.

"Українська правда"powered by lun.ua