Янукович пообіцяв Лесі Гонгадзе допомогти з Медведьком

Вівторок, 22 червня 2010, 08:18

Президент Віктор Янукович пообіцяв Лесі Гонгадзе посприяти у досягненні компромісу з Генпрокуратурою, яка розслідує загибель її сина.

Як повідомила Леся Гонгадзе "Німецькій хвилі", про це, зокрема, йшлося на зустрічі з президентом у понеділок, 21 червня.

Зустріч в адміністрації президента тривала понад 45 хвилин, за присутності президента Віктора Януковича та заступниці керівника президентської адміністрації Ганни Герман, розповіла мати журналіста.

У ході зустрічі вона подала президенту свої пропозиції у вирішенні справи цілком конфіденційного характеру, які викладено у письмовій заяві, повідомила Леся Гонгадзе.  

"Президент дуже уважно й терпляче мене вислухав, і пообіцяв, що спробує це питання вирішити, зустрівшись з прокурором. І як я розумію, в нього є таке бажання", - зазначила мати журналіста.

Леся Гонгадзе показала президенту наявні в неї результати експертизи.

Вона зауважила, що Януковичу доводиться посилатися на документи, які подає йому прокуратура, а якби глава держави був експертом, то він би зміг висловити й свою думку.

Мати Георгія Гонгадзе вважає, що прокуратура зайшла у глухий кут, і справа починається по другому колу.

Поки що про поховання не йшлося, бо не завершено ще кілька важливих експертиз, додала вона.

На запитання, чи очікує вона позитивного результату від зустрічі, Леся Гонгадзе сказала, що це вже третій президент, який обіцяє їй допомогти, і важко щось говорити про результат.

"Мені важко сказати, бо тут задіяні інтереси, які перемогти практично не можливо", - констатувала мати Георгія Гонгадзе.

Про наступну зустріч не домовлено, додала вона.