Влада залишить у рядах опозиції подвійних агентів?

Вівторок, 22 червня 2010, 12:48

Остаточна опозиційна-коаліційна структура парламенту визначиться тільки після завершення місцевих виборів.

Про це в ефірі полтавської телекомпанії "Лтава" заявив заступник голови Верховної Ради бютівець Микола Томенко, повідомляє Лігабізнесінформ.

У той же час, за його словами, за планами влади, декого з впливових депутатів-бізнесменів сьогодні варто залишити в опозиційних фракціях, щоб вони "допомогли" сформувати списки в ключові місцеві ради від опозиційних партій і, відповідно, за результатами місцевих виборів створили провладні коаліції в системі місцевого самоврядування".

При цьому народний депутат підкреслив, що мріє про парламент, у якому є стала коаліція і  опозиція.

"Тільки тоді зникне третій сектор, сектор так званих подвійних політичних агентів, що формально входять до опозиції, але реально діють в інтересах коаліції", - відзначив він.

На минулому тижні до коаліції "Стабільність і реформи" примкнули ще шість депутатів від фракції НУНС.

Новими членам парламентської більшості стали Валерій Борисов, Давид Жванія, Олег Новиков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук і Володимир Марущенко. Тепер коаліція нараховує 256 депутатів, з яких регіоналів, комуністів і литвинівців - тільки 219.

Юрій Луценко заявив, що народний депутат Жванія "купує" соратників з "Народної самооборони" прямо в кабінеті глави апарату Верховної Ради.powered by lun.ua