Європа роздивилася, як приймали "харківські угоди"

П'ятниця, 25 червня 2010, 20:27
Парламентська асамблея Ради Європи закликає владу та учасників коаліції у Верховній Раді дотримуватися процедури при прийнятті законів.

Про це йдеться в інформаційній записці співдоповідачів ПАРЄ по Україні Ренате Вольвенда і Майліса Репса за результатами візиту до України 1-4 червня, повідомляє УНІАН.

"Ми хотіли би закликати владу та політичні сили у правлячій коаліції повністю поважати парламентську процедуру як формально, так і за духом", - зазначається в документі.

Співдоповідачі звернули увагу на той факт, що не всі документи, які приймаються в парламенті останнім часом, проходять достатнє обговорення та вивчення.

"Одним з яскравих прикладів схвалення документів без обговорення Вольвенд та Репс назвали ратифікацію так званих "харківських угод" про продовження на 25 років перебування російського Чорноморського флоту в Криму в обмін на зменшення цін на газ", - зазначається в повідомленні.

Співдоповідачі зазначили, що реформи, яких потребує Україна, в тому числі для виконання своїх зобов'язань перед Радою Європи, вимагають консенсусу в суспільстві.powered by lun.ua