Депутатам не дали Діденка на поруки

Понеділок, 12 липня 2010, 18:07

Адвокати колишнього заступника глави "Нафтогазу" Ігоря Діденка оскаржать рішення щодо його арешту терміном на 2 місяці.

"Ми оскаржуватимемо в апеляційному суді незаконне рішення", - заявив адвокат Діденка Ігор Степанов, передає УНІАН.

На його думку, той факт, що суд не виніс рішення щодо клопотання депутатів про взяття Діденка на поруки, може стати підставою для скасування рішення Печерського райсуду.

"Слідство не надало жодного доказу на користь міри запобіжного заходу. Більше того, було клопотання народних депутатів про те, щоб запобіжний захід був змінений на взяття на поруки", - розповів адвокат.

"Суддя цього клопотання навіть не розглянула. Очевидно, що у судді вже було підготовлено рішення ще до судових слухань", - уточнив Степанов.

Як відомо, в понеділок Печерський райсуд Києва обрав для Діденка міру запобіжного заходу у вигляді арешту терміном на два місяці.

Суд мотивував своє рішення тим, що Діденко, маючи високий соціальний статус, оскільки свого часу перебував на відповідальній посаді, має можливість перешкоджати слідству, тому для того, щоб це попередити, суд обрав для нього арешт.

Діденко був затриманий 9 липня. За словами начальника прес-центру СБУ Марини Остапенко, затримання Діденка відбулося у рамках проведення слідчих дій у кримінальній справі, яку було порушено стосовно нього 10 червня.

powered by lun.ua
Усі новини...