У Могильова зізналися: кожен другий злочин залишається нерозкритим

Вівторок, 13 липня 2010, 11:42

Ситуація, пов'язана зі зростанням рівня злочинності у державі, залишається складною.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков на розширеному засіданні колегії МВС, повідомляє УНІАН.

Він підкреслив, що особисто міністр внутрішніх справ і керівництво відомства визнають, що "результати на окремих напрямках діяльності є незадовільними".

"Оперативна обстановка в державі залишається складною. Майже на третину збільшилася кількість зареєстрованих злочинів. Зростання кримінальних проявів відбулося в усіх без винятку регіонах держави. Треба робити висновки", - заявив Попков.

Він також наголосив, що керівництво відомства не може змиритися із наявним станом розкриття злочинів.

"За звітний період майже кожен другий зареєстрований злочин загально кримінальної спрямованості залишився не розкритим. І це є дуже негативно", - зазначив Попков.

Він також констатував, що на недостатньому рівні організовано розкриття злочинів, які перебувають на контролі міністерства; залишилося нерозкритим кожне сьоме навмисне вбивство, кожне третє тяжке тілесне ушкодження, кожний восьмий - розбій. Менше, ніж торік, розкрито злочинів минулих років.

Однією з причин такого стану справ перший заступник міністра внутрішніх справ назвав "занепад в організації агентурно-оперативної роботи" серед співробітників органів внутрішніх справ.

Він зазначив, що це питання буде вперше за три роки розглянуто на колегії, але в закритому режимі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!