"БЕРКУТ" ПРОСИТЬ ПОРУШИТИ СПРАВУ ПРОТИ ЖУРНАЛІСТА

П'ятниця, 2 липня 2010, 17:02
Командир полку "Беркут" Володимир Александров просить порушити кримінальну справу стосовно журналіста "Нового каналу" Сергія Кутракова.

Про це йдеться у скарзі Александрова до Шевченківського райсуду міста Києва на порушення прокуратурою кримінальної справи за фактом умисного перешкоджання професійній діяльності журналіста Кутракова, яка є у розпорядженні "Української правди".

Тоді прокуратура встановила, що 8 квітня у приміщенні "Українського дому" кореспондент телеканалу, виконуючи редакційне завдання, проводив зйомку сюжету про відкриття фотовиставки "Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН УПА".

Його увагу привернули люди, котрі вигукували націоналістичні гасла, і яких охоронці почали виводити із зали до коридору службового виходу.

Ці події Кутраков почав фіксувати на камеру, "у зв'язку з чим охоронці, перешкоджаючи законній професійній діяльності журналіста, насильно виштовхали кореспондента телеканалу із коридору службового виходу, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень".

Тепер командир полку "Беркут" просить суд скасувати постанову про порушення цієї справи і порушити справу відносно Кутракова за 5 статтями Кримінального кодексу.

Зокрема, за хуліганство; передачу або збирання відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, яка є власністю держави; опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу; завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину; завідомо неправдиве свідчення.

"Має місце умисне перешкоджання працівникам міліції при виконанні ними службових обов'язків, хуліганство та завідомо неправдиве повідомлення про злочин і спроба порушення закону про державну таємницю з метою дискредитації органів МВС у суспільстві та знищення поваги до правоохоронних органів", - йдеться у документі.

 
Українська правдаpowered by lun.ua