Медведько похвалився хорошою статистикою, хоча українців обкрадають частіше

Четвер, 22 липня 2010, 12:11

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявляє про сталу тенденцію до зниження рівня злочинності в державі.

Про це Медведько заявив під час засідання колегії Генпрокуратури, що проходить у четвер у Києві, повідомляє УНІАН.

"Аналіз стану злочинності свідчить про сталу тенденцію щодо зниження рівня переважної більшості злочинів у державі", - заявив він.

За словами генпрокурора, йдеться про зменшення кількості найнебезпечніших злочинів: навмисних вбивств, випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень, пограбувань та розбоїв.

"Особливо тяжких злочинів зареєстровано на 11% менше. Покращилося розкриття практично всіх зазначених діянь, за винятком грабежів", - констатував Медведько.

На його думку, ці дані за перше півріччя підтверджують те, що загалом органи прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами "своєчасно і адекватно реагували на проблеми, які мають місце у цій сфері".

"Разом з тим, ми реально оцінюємо ситуацію і чітко бачимо нагальні проблеми, які потребують невідкладного втручання", - заявив Медведько.

Він повідомив, що у 2,5 рази зросла кількість зареєстрованих крадіжок, а рівень їх розкриття знизився. Крім того, за словами генпрокурора, за півроку на 38% більше скоєно також тяжких злочинів.

"Показовими є дані щодо динаміки окремих видів розкрадань. Так, число крадіжок з дач і садових будинків зросло майже вчетверо. Удвічі більше зареєстровано крадіжок з кишень, у пасажирів, з автомобілів, складів, баз і магазинів. На 72% більше зареєстровано крадіжок з квартир, що особливо нас турбує", - сказав генпрокурор.

Також Медведько повідомив, що у Херсонській області скоєно на 340% більше злочинів, ніж минулого року, у Чернігівській - на 140%, у Криму - на 190%, а у Тернопільській області за півроку скоєно удвічі більше злочинів, ніж 2009 року.powered by lun.ua