У Криму Янукович ловив ставриду й співав під гітару

Четвер, 12 серпня 2010, 10:38

Увесь час відпочинку в Криму, крім декількох нарад і зустрічей, президент Віктор Янукович проводив у сімейному колі на держдачі №9 у Мухалатці.

Як пише газета "Сегодня", поруч із ним постійно були дружина Людмила Олександрівна та онуки.

Робітники госпблоку цієї держдачі розповіли, що сини президента Олександр і Віктор із дружинами також відвідували батька в Мухалатці (за 12 км від Сімеїзу та за 7 км від фороської резиденції "Заря").

Як зазначає видання, Віктор Янукович-старший відпочивав, як звичайний дачник: пляжний волейбол, доміно, риболовля.

Президент ловив ставриду й з причалу, і виходив у море на катері. І часто, як розповіли газеті, улов готувала до столу дружина президента Людмила Олександрівна - смажила рибу, нарізала салати.

Вечорами Віктор Федорович не відмовляв собі в задоволенні проспівати під гітару. З нововведень на держдачі - караоке, пише "Сегодня".

Втім, через спеку, за рекомендаціями лікарів, президенту довелося виключити улюблений ним теніс і заняття в тренажерному залі.

А плавав Янукович частіше в басейні з заданим температурним режимом нижчим, ніж у відкритому морі, де вода була надто теплою - 28-29 градусів.

У Ялті президент жодного разу не з'явився, хоча його чекали на концерті Тото Кутуньо в "Ювілейному" і навіть якось спеціально "зачищали" територію біля входу на центральний овочевий ринок.

Як відомо, свою першу президентську відпустку (27 днів) Янукович перервав достроково. Через загрозу лісових пожеж в Україні він повернувся до Києва й на моря вже не відправиться.

За час перебування у Криму він провів декілька нарад у Сімферополі й Лівадії, а також понад 30 зустрічей у фороській резиденції "Заря".

У радянські часи дача №9 у Мухалатці (усього держдач у селищі чотири) була закріплена за першим секретарем ЦК Компартії України Володимиром Щербицьким. На ній любив відпочивати й другий президент України Леонід Кучма.

Там є ґрунтовий корт для тенісу з навісом, що відкривається, тренажерний зал у спортивно-оздоровчому корпусі, критий 25-метровий басейн із системою "Ніагара" - морська вода з очищенням і підігрівом.powered by lun.ua