У Тимошенко поскаржилися на "атаку клонів"

Четвер, 12 серпня 2010, 16:47
У партії "Батьківщина" звинувачують владу у створення "лжепартійних організацій" та формуванні "фальшивих списків".

Про це заявили БЮТівець Віктор Швець та глави київської і львівської обласних партійних організацій "Батьківщини" Костянтин Бондарєв і Роман Ілик, повідомляє прес-служба БЮТ.

Вони зазначили, що в діяльність цих облорганізацій "грубо втручається сумновідомий Печерський районний суд в особі судді Вовка", йдеться у повідомленні.

БЮТівці наголосили, що один із райсудів Києва перебрав на себе повноваження з керування партійним життям "Батьківщини".

Бондарєв та Ілик заявили, що влада "вдається до особливих брудних технологій, аби збити виборців з пантелику й розмити їхню увагу між реальною "Батьківщиною" та її лже-клонами", повідомили у БЮТ.

У повідомленні зазначається, що Львівська облорганізація "Батьківщини" звернулася до міністра юстиції Олександра Лавриновича із вимогою "відмовитися від практики злочинного свавілля і втручання судів у діяльність політичних партій".

У свою чергу Бондарєв наголосив, що представники влади та Партії регіонів "розгорнули роботу із формування фальшивих списків кандидатів в депутати від лже-Батьківщини,  в якій використовують виключених раніше із опозиційної партії осіб", повідомляє прес-служба.

Крім того, БЮТівець Швець звернувся до глави Вищої ради юстиції із проханням порушити питання про звільнення судді Вовка "у зв'язку з порушенням ним присяги судді".

"Завдяки незаконним діям судів блокується діяльність політичної партії на місцях з метою усунення "Батьківщини" від виборів до місцевих органів влади", - сказав Швець.

Також, як повідомила прес-служба БЮТ, Львівська "Батьківщина" у четвер пікетувала Головне управління юстиції у Львівській області.

Українська правдаpowered by lun.ua