У зв'язку з пожежами Янукович хоче потрусити жирок чиновників

Понеділок, 16 серпня 2010, 16:07

Президент Віктор Янукович закликає керівників центральних і місцевих органів влади "не розслаблятися" і зберегти темпи по боротьбі з попередженням пожеж.

Про це він сказав на селекторній нараді з керівниками регіонів у понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ще не вечір. Ви бачите, що погода спекотна... Я не випадково усіх зібрав на цю селекторну нараду, щоб ще раз застерегти - ні в якому разі не розслаблятися", - зазначив він.

"Треба зараз, в останній тиждень - два-три тижні, скільки треба буде, витримати на вищому рівні дисципліну і зберегти державне добро", - підкреслив Янукович.

Аналізуючи ситуацію в країні з виконанням рішення РНБО від 5 серпня про протипожежні заходи, президент зазначив, що це було своєрідною "перевіркою на боєздатність".

Він повідомив, що за цей час відбулося близько 3 тисяч пожеж, з яких 2 тисяч 200 - лісові. Всього вигоріло близько 6,5 тисяч гектарів лісу і лісових насаджень.

При цьому президент нагадав, що найбільш складна ситуація була в південно-східних регіонах та Сумської області.

Янукович розкритикував дії керівників окремих регіонів. При цьому він не конкретизував, яких саме.

"Розгорталися, я вам скажу, дуже повільно. У мене буде окрема розмова з деякими керівниками, і я хочу очі в очі подивитися і сказати, що трошки треба жирок, як кажуть, потрусити", - додав президент.

Він також розкритикував дії правоохоронних органів, зокрема міліції і прокуратури, які "реагували за старою звичкою".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!