Янукович "спустив" на ярмарку 4 тисячі

Четвер, 19 серпня 2010, 11:37

На Сорочинському ярмарку президент Віктор Янукович витратив 4 тисячі гривень.

Такі підрахунки "Комсомольської правди в Україні".

Першою президент купив "невигадливу сувенірну продукцію, він показав на керамічну статуетку - огрядна жінка в національному костюмі тримала в руках два барила: перець і сіль".

Виріб, за даними видання, коштував 25 гривень, але помічники президента заплатили за нього 100, не побажавши брати здачі.

"Наступними на черзі були картини з бурштину. Віктор Федорович кілька хвилин споглядав продукцію місцевих виробників. Особливо йому сподобалися два сюжети: табун коней, що несуться, і козаки, що пишуть листа турецькому султанові. Але чи то тематика засмутила президента, чи то ціна. Вартість козаків - 5 тисяч гривень", пише видання.

"Зрештою Янукович купив картину подешевше. На ній зображений ягуар, що крадеться по дереву. Розмір картини 40х60, ціна 1300 гривень. Розплачувався знову помічник.

Лише в єдиному випадку президент особисто поліз у кишеню за грішми - коли купував хліб", - відзначає видання. 

За хліб Янукович теж віддав 100 гривень. Пізніше він додав до хліба ще три кілограми ковбаси. 

З усіх представлених видів ковбас Янукович чомусь вибрав докторську. Але, перед тим, як купувати, поцікавився, чи довезе він її до Києва.

"Довезете, а як же. Дівчата, поріжте докторської, швидко! - скомандувала головна продавщиця", - пише "Газета по-киевски".

"Правда, ніхто її різати не став - за секунду "дівчата" винесли пакет з величезним шматком ковбаси. Поки супроводжуючі за неї розплатилися, господарі магазинчика винесли Януковичу цілого кошика з різними видами їхньої продукції - її Віктор Федорович прийняв у дарунок", відзначає автор статті.

"Потім на 10 хвилин президент зайшов у "генделик", у якому, мабуть, для нього накрили частування, і поїхав", пише видання.

Крім того, на ярмарку Янукович ще придбав бочку і вишиванку. Ще одну вишиванку йому подарували.

Як відзначає "Комсомолка", до візиту глави держави готувалися: очистили дороги від несанкціонованої торгівлі, а ряди - від людей. До приїзду президента народ навіть нічого не купував.

Продавців же про усяк випадок змусили забрати з прилавків товари з непристойними написами, а коваля - згасити вогонь у кузні.powered by lun.ua