У БЮТ не знають, де Данилишин, а Тимошенко готується до виступу

1 перегляд
П'ятниця, 20 серпня 2010, 11:15

У БЮТ вважають політичним переслідуванням справу проти екс-міністра економіки Данилишина.

Про це в інтерв'ю Бі-Бі-Сі заявив голова опозиційного уряду Сергій Соболєв.

Водночас він не зміг повідомити, де зараз перебуває оголошений у розшук Данилишин.

"Мені невідомо це, і я думаю це запитання до прокуратури, саме прокуратура має давати відповіді на такі запитання. Вони починали цю справу, вони повинні її розслідувати", - заявив Соболєв

"З іншого боку, мене дивує, що відкрито кримінальну справу за фактом закупівлі в одного учасника, причому щодо об'єкту, який так чи інакше пов'язаний із ЄВРО-2012. А буквально кілька місяців тому уряд Азарова ухвалив рішення усі закупівлі по ЄВРО-2012 проводити в одного учасника без тендерної процедури", - зауважив бютівець.

"І тут прокуратура чомусь жодного криміналу не вбачає, коли 20 мільярдів гривень витрачатимуть без тендерної процедури. Тому я вважаю, що це чисто політичне замовлення, і в такий спосіб здійснюється тиск на опозицію", - зауважив Соболєв.

Також Соболєв не виключає, що ця справа є спробою підібратися до Юлії Тимошенко.

"Ну, ви знаєте, вони пробували до цього підібратися справами 10-річної давності, і нічого з того не вийшло. Зараз нова справа, через яку пробують вийти", - сказав він.

"Я думаю, тут очевидно, що Янукович віддає прямі команди прокуратурі. А далі через суди можна провести все що завгодно. Тому тут нічого дивного немає, і я взагалі вже нічому не дивуюсь", - заявив голова опозиційного уряду.

На питання, де зараз сама Тимошенко, Соболєв сказав, що "саме зараз вона готується до свого виступу до Дня незалежності".

"А 22 серпня, вже за пару днів, у нас буде велика нарада, яка стосуватиметься місцевих виборів", - повідомив Соболєв.   

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua