Підтримай журналістські розслідування Михайла Ткача

Нємцов знову "нарвався" на арешт у Москві

Неділя, 22 серпня 2010, 13:15

Російська міліція затримала близько 20 осіб, які проводили акцію на честь Дня прапора на Новому Арбаті в центрі Москви.

У числі затриманих співголова опозиційного руху "Солідарність" Борис Нємцов і керівник його московського відділення Михайло Шнейдер, повідомляє "Інтерфакс".
 
"Наша акція була дозволена тільки біля пам'ятного знака на перетині Арбату і Садового кільця. Але в День Прапора Росії Борис і Михайло, а також ще близько 20 чоловік вирішили пронести його по Новому Арбату, і в результаті були затримані", - розповіла прес-секретар "Солідарності" Ольга Шоріна.

На даний момент, за її словами, всіх затриманих помістили в міліцейський автобус.

У ГУВС Москви підтвердили факт затримання лідерів опозиційного руху "Солідарність" і звинуватили їх у свідомому провокуванні співробітників міліції.

Як повідомив офіційний представник відомства Віктор Бірюков, сам мітинг, присвячений Дню Державного Прапора, "пройшов без ексцесів".

Однак після закінчення мітингу Нємцов і Шнейдер закликали присутніх пройти ходою Новінським бульваром.

Співробітники міліції кілька раз попередили учасників акції про неприпустимість ходи, оскільки вона не санкціонована владою.

Як відомо, 31 липня російська міліція розігнала акцію протесту опозиції на Тріумфальній площі в Москві.

Було затримано 72 людини, серед них були Нємцов і лідер "Лівого фронту" Сергій Удальцов.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
18:19
Премʼєр Канади потролив Трампа через інцидент з перепискою в Signal
18:13
США пообіцяли Росії допомогти з експортом сільгосппродукції – заява Білого дому
18:13
Американська розвідка: Київ і Москва вважають погане перемир'я гіршим, ніж продовження війни
17:55
ГУР: Росія підтримує високий рівень виробництва ракет
17:54
футболСуд виправдав екскерівників ФІФА і УЄФА Платіні та Блаттера у справі щодо шахрайства
17:37
Білий дім опублікував дві домовленості з РФ і Україною після переговорів у Саудівській Аравії
17:32
Україна витратила 538 мільярдів за два місяці: скільки пішло на оборону
17:30
Reuters: Папа Франциск був у критичному стані, лікарі навіть думали припинити лікування
17:20
Вино від УПЦ: БЕБ ліквідувало незаконне виробництво та продаж алкоголю
17:17
Умєров після переговорів зі США: Всі сторони домовились про заборону ударів по енергетиці
Усі новини...
Реклама: