НУНС: рішення щодо 5 каналу та ТВі було заготовлене

0 переглядів
Понеділок, 30 серпня 2010, 18:56
Рішення Київського апеляційного адмінсуду, який підтвердив незаконність рішення Нацради про надання низки частот телеканалам ТВі та 5 каналу було заготовлено наперед.

Таку думку озвучив депутат від НУНС Юрій Стець, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Сказати, що таке рішення було неочікуваним, навряд чи можна, але все ж таки була надія, що у суддів буде розуміння того, що це не чергове якесь їхнє безглузде рішення", - заявив він.

"Це питання, яке стоїть на грані - чи буде у нас в Україні одна з свобод, яка називається свободою слова", - уточнив депутат.

Стець заявив, що його лякає це рішення "навіть не з огляду на те, що воно стосується 5 каналу та ТВі, більше з огляду на те, що влада в черговий раз показала, що вона може робити все, і ніхто не заборонить їй цього робити, і немає зараз тих сил, які могли б її зупинити".

"Судді чітко показали: "щоб ви не говорили, які б у вас не були аргументи, у нас є рішення, і ми його озвучимо", - зазначив політик.

На думку депутата зараз треба "подумати всім, хто розуміє, відстоює і бажає демократії Україні, як треба об'єднатись, щоб дати логічну відсіч подібним діям і подібним рішенням".

"Я знаю багато людей, які в цій країні готові боротися, і сподіваюсь, що вони об'єднаються", - впевнений депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua