"Єдиним центром" трішки покерує Попов

Вівторок, 31 серпня 2010, 19:19
Колегія лідерів партії "Єдиний Центр" на 3 місяці обрала своїм головою Ігоря Попова.

Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні колегії лідерів "Єдиного Центру", обраної на партійному з'їзді 14 серпня, повідомляє УНІАН.

На порядок денний було винесено першочергові питання внутрішньопартійної роботи напередодні офіційного початку кампанії місцевих виборів.

Також учасники зібрання обговорили особливості політичної ситуації в країні, зокрема, вплив на регіональні організації "Єдиного Центру" з боку органів влади і Партії регіонів.

Колегія констатувала, що підготовча робота з формування команди й організаційних структур "Єдиного Центру" на місцевих виборах наближається до завершення.

На думку керівного органу партії, ухвалені на позачерговій сесії Верховної Ради зміни до виборчого закону суттєво не вплинуть на тактику партії під час виборчої кампанії, характер її агітаційної та інформаційної роботи.

Водночас було зазначено, що по мірі наближення старту перегонів щодо "Єдиного Центру" збільшуватиметься кількість проявів некоректного суперництва та відкритого тиску.

"Це викликано тим, що партія вже стала вагомим суб'єктом політичного процесу в країні", - йдеться у повідомленні.

У цьому контексті колегія обговорила останні події в офісі Донецької обласної організації, де співробітниками СБУ було проведено обшук. Такі дії спецслужби розцінено як намагання "скувати активність ДОО Єдиного Центру".

Лідери партії вказали на незаконність і неприпустимість використання спецслужби як інструмента впливу на політичну партію.

Колегія закликала спецслужбу "займатися профільними завданнями, а владу - конкурувати на виборах, а не через обшуки".

"У разі, якщо СБУ і надалі намагатиметься втручатися в партійну діяльність, "Єдиний Центр" залишає за собою право апелювати до органів прокуратури й суду, використовувати всі дозволені законодавством механізми для захисту своїх членів", - йдеться у повідомленні.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!