ЯНУКОВИЧ ХОЧЕ ЗУСТРІТИСЯ З БЛОГЕРАМИ і радить їм не поспішати на допити

П'ятниця, 6 серпня 2010, 16:30

Президент Віктор Янукович готовий зустрітися з українськими блогерами.

Про це йдеться у його відповіді блогерам на акцію "Хочу на допит в СБУ" після інциденту з їхнім колегою Олегом Шинкаренком.

"Згоден з вами в тому, що викликати на допит блогера - це останнє, чим повинна займатися СБУ. Думаю, у Служби Безпеки є інші важливі проблеми", - написав Янукович, повідомляє УНІАН.

Він додав, що задоволений тим, як СБУ "ламає корупцію, як багато зроблено за відносно короткий час у боротьбі з наркоманією".

"Але трапляються і такі перегини як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція із цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи", - вважає Янукович.

"Я, чесно кажучи, радий, що в країні є такі активні і сміливі хлопці, які дуже швидко реагують на помилки влади. Я завжди говорив - погана не та влада, яка помиляється (не помиляється, як відомо, той, хто нічого не робить). Погана та влада, яка не виправляє своїх помилок, не реагує на сигнали суспільства", - написав він.

При цьому Янукович вважає недоречною акцією блогерів, які після інциденту з колегою, просилися на допити в СБУ.

"Буду відвертий - ваші приколи щодо "викличте мене на допит в СБУ" викликали у мене гірку усмішку. От куди вам не слід прагнути потрапити, хлопці, так це на допити", - вважає він.

"Ви молоді, талановиті, стильні. Вам треба цікавою справою займатися. Чи є у вас така справа? Чи знайшли ви себе в житті, в своїй професії - ось про це я хотів би з вами поговорити - і допомогти, якщо потрібно", - додав Янукович.

На його думку, "країні потрібні активні, сміливі молоді люди, і владі вони потрібні в першу чергу".

"Отже я простягаю вам руку - давайте зустрінемося. Віктор Янукович", - йдеться у листі.

Як відомо, минулого тижня СБУ викликала на допит українського блогера Олега Шинкаренка. СБУ підтвердила цей факт, заявивши, що у своєму блозі Шинкаренко погрожував Януковичу.

У свою чергу Шинкаренко зазначив, що в СБУ з нього взяли розписку про те, що він надалі утримуватиметься від критичних висловлювань у бік президента, а з його блогу зникли деякі пости.

Нещодавно прем'єр Росії Володимир Путін відповів на різку критику блогера щодо ситуації з пожежами в країні, опубліковану в "Живому журналі".

Відповідь Путіна на запис користувача top-lap від 1 серпня було розміщено на сайті радіостанції "Эхо Москвы".

Користувач ЖЖ в різких висловах і з лайливими словами зазначав, що за нинішньої влади ситуація з протипожежними заходами у селі в Тверській області, де у нього є дача, гірша, ніж було за комуністичної влади.

На це Путін назвав блогера top-lap "дивовижно відвертою й прямою людиною" та "обдарованим літератором".

"Якщо б (Ви) заробляли письменницькою працею, могли б жити, як і улюблений письменник В. І. Леніна - А. М. Горький - на Капрі", - зазначив Путін.

powered by lun.ua