Могильов передасть Грищенку скандальний "Кадиллак"

Понеділок, 6 вересня 2010, 17:23
 

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов передасть скандальний "Кадиллак", подарований анонімним спонсором, у МЗС.

Про це Могильов сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"Щоб зняти тему по "Кадиллаку"... У нас у МЗС є відділ по зустрічі іноземних делегацій. Я передам "Кадиллак" туди, щоб він зустрічав іноземні делегації. Якщо буде потреба, будемо його звідти брати. І на цьому закінчимо тему", - сказав Могильов.

Коментуючи викриття Геннадія Москаля, що "Кадиллак" згідно із документами був подарований МВС фізособою, у якої немає навіть телевізора, Могильов відповів:

"Що робити, якщо якась фірма вирішила подарувати, але сама прямо не хоче дарувати? У них є працюючий водій, і вони дарують через нього".

На репліку, що за законом "Про міліцію" МВС не може приймати подарунки від фізосіб, Могильов відповів: "Якщо ви говорите, що від физособи не можна одержувати допомогу, то сам пан Москаль, очолюючи кримський головком,  вніс 13 тисяч 700 гривень на розвиток матеріальної бази міліції".

Раніше Москаль заявив, що для Могильова придбали автомобіль Cadillac ціною в понад мільйон гривень.

У МВС заявили, що ця машина була "безоплатно передана в березні цього року в підрозділи міліції Київщини для обслуговування іноземних делегацій".

Разом з тим Москаль стверджує, що Cadillac міністру подарували на день народження колеги, які скидалися на нього грошима.

Українська правда

powered by lun.ua