Могильов нагородив пістолетом головного торгівця зброєю – Москаль

3 перегляди
Середа, 8 вересня 2010, 11:53
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов нагородив іменною вогнепальною зброєю керівника Укрспецекспорту Дмитра Саламатіна.

Про це "Українській правді" повідомив депутат від НУНС Геннадій Москаль.

"Я особисто від імені "Народної самооборони" хочу передати щире поздоровлення главі Укрспецекспорту Дмитру Саламатіну з нагородженням його відзнакою МВС "Іменна вогнепальна зброя" - пістолетом "Форт", - сказав він.

За словами Москаля, згідно з Дисциплінарним статутом органів внутрішніх справ, "пістолетом нагороджуються тільки особи начальницького складу органів внутрішніх справ".

"Я розцінюю це нагородження, як за його (Саламатіна) особистий вклад в звіряче побиття депутата від НУНС Володимира Карпука 27 квітня у Верховній Раді", - зазначив він.

Москаль наголосив, що Саламатін "наніс Карпуку тілесні ушкодження середньої важкості - перелам носу зі зміщенням".

"Незважаючи на неодноразові звернення до Генпрокуратури, до прокуратури Києва проти Саламатіна не було порушено кримінальної справи, а Карпук і далі продовжує амбулаторне лікування", - додав депутат.

"Цією відзнакою, як написано у дисциплінарному статуті, нагороджують за мужність і відвагу. Я вважаю, що Могильов рахує побиття Карпука у сесійному залі Верховної Ради як мужність і відвагу у боротьбі зі злочинністю", - заявив він.

Москаль додав, що таким чином міністр внутрішніх справ "перевищив свої повноваження".

Як відомо, компанія "Укрспецекспорт", яку очолює Саламатін, займається експортом та імпортом продукції та послуг військового та спеціального призначення.

"Маючи стільки зброї, цілі арсенали, для повного щастя Саламатіну ще не вистачало пістолету "Форт", - сказав депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua