Тимошенко проведе бесіди з тими, хто голосує з більшістю

2 перегляди
Неділя, 10 жовтня 2010, 20:24
На засіданні фракції БЮТ в понеділок будуть розглядатися факти голосування депутатів БЮТ разом з більшістю в Верховній Раді.

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко в ефірі 5 каналу.

За її словами, вона буде проводити бесіда з чотирма депутатами, які голосували за внесення змін до закону про Кабмін.

"Ви добре знаєте, що сьогодні людей і гнуть, і ламають, і репресують, і проти них порушують кримінальні справи. Можливо, четверо цих людей просто не витримали. І ми будемо в понеділок обов'язково це питання розбирати на засіданні фракції", - заявила Тимошенко.

"Я думаю, що наша команда, яка пройшла вже певний етап очистки, стає більш монолітною і більш ефективнішою", - додала вона.

"Я обов'язково зустрінуся і проведу з цими людьми розмову. Я знаю, як сьогодні влада діє на людей. Я дуже добре знаю, як ламають їм життя. Як ламають життя їх родинам. Не всі готові сьогодні таким чином тримати удар", - уточнила лідер БЮТ.

Вона також повідомила, що проведе бесіду з депутатом, який голосував за відправлення до КС змін до Конституції щодо продовження каденції парламенту і президента.

На запитання  чи будете це питання обговорюватися на засіданні фракції, Тимошенко уточнила: "Безумовно".

"Я хочу наголосити не на окремих голосуваннях депутатів, а на тому яка сьогодні є тактика поведінки влади, і яка сьогодні є наша відповідь на всі їх дії", - заявила вона.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua