Регіонали будуть тренуватися разом з есдеками

Четвер, 14 жовтня 2010, 12:26
Партія регіонів і група прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європарламенті підписали меморандум про співпрацю.

Документ підписали глава Партії регіонів, прем'єр Микола Азаров і глава групи соціал-демократів Мартін Шульц, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

Згідно з текстом меморандуму, співпрацю буде в першу чергу спрямована на поглиблення обізнаності і створення форуму для широкої дискусії щодо політичної ситуації в України та ЄС.

Також мова йде про обговорення процесів євроінтеграції України, надання інформації щодо структур і політики соціал-демократичного руху в ЄС.

Крім того, меморандум спрямований на підтримку прагнення Партії регіонів "подолати нинішню ситуацію серйозного партійно-політичного протистояння і встановити в Україні клімат демократичної згуртованості, включаючи посилення демократичних інститутів і верховенство права, а також подальший вільний розвиток ЗМІ".

"Сторони вирішили проводити регулярні зустрічі між керівництвом, семінари і дискусії на теми взаємного інтересу, круглі столи щодо політичної співпраці і парламентських процедур в Євросоюзі", - йдеться у повідомленні.

Крім того, меморандум передбачає можливість тренування для молодих лідерів Партії регіонів разом з групою прогресивного альянсу соціалістів і демократів і створення мережі інформування зацікавлених організацій і громадян України про політику і діяльність соціал-демократів у Європарламенті.

При цьому Партія регіонів створить механізм інформування групи соціал-демократів про власну політику та активність стосовно процесу інтеграції України в ЄС.

Партія регіонів і група соціал-демократів створять механізм спільного моніторингу та оцінки виконання двосторонніх угод і домовленостей між Україною та ЄС.

Крім того, сторони погодилися через два роки після підписання меморандуму розглянути досягнення програми співпраці.

powered by lun.ua